Cibule jako hlavní produkt
Logo společnosti Eurocebollas
...už žádné slzy!

Firma byla založena v roce 2006, nejdříve jako dceřinná firma holandského výrobce smažených brambor společnosti LambWeston / Meijer. Po osamostatnění v roce 2012 byl rozvíjen nový obor prodeje smažené cibule, který se vyvinul do dnešního širšího sortimentu. Ze starého sortimentu zůstala jen bramborová kaše LambWeston. Náš sortiment surovin dovážíme od renomovaných výrobců zejména ze Španělska, Holandska a z Polska a zajišťujeme jejich distribuci na trzích ve střední Evropě. Některé suroviny jsou jsou naše vlastní, které jsme vyvinuli spolu s výrobci, kteří je pro nás pak vyrábí.

Sídlo máme stále na Moravě, kde je hlavní distribuční sklad v Olomouci a pomocné sklady v Praze, na Slovensku v Prešově a také je využíván k distribuci sklad v Německu v Norinberku.

Mezi důležité hodnoty řadíme:

  • trvalou vysokou a stálou kvalitu našich surovin během celého roku
  • spolehlivost dodávek s držením pojistné zásoby pro zajištění jistoty dodání sortimentu
  • stabilní ceny pro dlouhodobou kalkulaci našich zákazníků
  • pružnou distribuci dle požadavku konečného zákazníka

Každý rok nabízíme novinky, které vyvíjíme společně s výrobci pro naše zákazníky. Některé suroviny můžeme vyrobit přesně na míru dle specifických požadavků zákazníka.

Firma ROVD s.r.o. je také výhradním zástupcem španělské společnosti Manipulados de Cebollas y Derivados S.L. pro střední Evropu. Je to výrobce zpracované cibule pod značkou Eurocebollas - více na www.eurocebollas.com.